Тренінг з батьками

можуть дати дітям велике

людське щастя.

В. Сухомлинський

З метою поглибити  знання батьків з питань морального виховання; дати можливість їм поділитися своїм досвідом сімейного виховання; підвести їх до аналізу особистого педагогічного досвіду; ознайомити присутніх із стилями спілкування в родині; формувати відповідальне ставлення батьків до виховання фізично і психологічно здорового підростаючого покоління класний керівник 6 класу Фурман Галина Петрівна провела тренінг з батьками «Стежиною батьківської мудрості»

Галина Петрівна сприяла згуртованості учасників за допомогою розповіді про свою сімю, створення доброзичливої атмосфери. За допомогою різних вправ  показала, що підхід з позиції сили не завжди є найефективнішим засобом спілкування та виховання, спонукання дітей до зміни поведінки.

Всі учасники тренінгу були активними, творчими та залишилися задоволеними зустріччю.