Семінар педагогів-організаторів.

26.04.2017 10:00

25 квітня 2017 року  проведено чергове засідання семінару-практикуму педагогів-організаторів на тему: «Вивчення народних традицій та ремесел як чинник формування духовно-патріотичних цінностей особистості».

Розглянули питання про формування духовно-патріотичних цінностей особистості засобами народознавства, обмінялися досвідом щодо впровадження інноваційних форм і методів роботи по формуванню духовності та патріотизму школярів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Стефанюк О.М. та педагог-організатор Жалова Н.Є. ознайомили з формами і методами виховної роботи з дитячим колективом НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ с. Мала Лука».

Увазі присутніх була представлена презентація з досвіду організації виховної роботи з учнівським колективом школи, системи виховної роботи, колаж виховних заходів.